Darmowa wysyłka od 250zł

Buty dziecięce Kraków

Buty dziecięce Kraków

 

Obuwie dziecięce Kraków. Szukasz dobrych jakościowo bucików dziecięcych? Znajdziesz je w naszym sklepie Fabryka Bucika. Sklep Fabryka Bucika to sklep online z bardzo dobrym jakościowo obuwiem dziecięcym.


Ile luzu musi być w butach dla dzieci?

Jeżeli jako Rodzic poszukujesz dla swojego dziecka pierwszych bucików, zastanawiasz się kiedy kupić pierwsze buty, ile luzu musi być w butach dla dzieci (fachowo mówimy tu o niezbędnym zapasie na wkładce w stosunku do długości stópki) zgłoś się do nas. Przed zakupem chętnie opowiemy, na co warto zwrócić uwagę wybierając buciki dla dziecka oraz doradzimy jaki wybrać model. Wszystko po to, aby obuwie było jak najbardziej dopasowane do stopy Twojego dziecka.


Jakie buciki po domu?

Pamiętajcie, że najlepiej, jeśli dziecko chodzi na boso. Chodzenie na boso wzmacnia mięśnie i ścięgna stóp. Dzięki zróżnicowanym fakturom podłoża stopa jest masowana, a jej strefy refleksologiczne odpowiednio stymulowane.


Jakie kapcie do żłobka lub przedszkola?

 

Polecamy kapcie polskich producentów: BEFADO i Viggami . Jest to obuwie tekstylne – kapcie uszyte są z materiału tekstylnego i posiadają elastyczną podeszwę. Zazwyczaj posiadają też skórzaną, lekko profilowaną wkładkę. Wkładka ma również za zadanie pochłaniać pot oraz ma właściwości antybakteryjne i grzybobójcze. Zapiętek w takich kapciach jest usztywniany. Bucik trzyma nóżkę w odpowiednij pozycji. Przód bucika jest szeroki co pozwala paluszkom swobodnie się ruszać.

Inne kapcie – całkowicie miękkie, bez żadnych usztywnień to kapcie ekoTuptusie. EkoTuptusie klasyczne mają gładką skórzaną podeszwę, a ekoTuptusie Faster posiadają wszyte w podeszwę kauczukowe wypustki – antypoślizgi, które mają za zadanie zwiększyć bezpieczeństwo dziecka.


Jakie wybrać buty zimowe?

 

Buty zimowe powinny być ciepłe, lekkie i nieprzemakalne. O tym co powinno mieć obuwie zimowe, jakie spełniać wymagania piszemy tutaj – KLIK.


Jakie pierwsze buty?

 

Kiedy kupić i jakie wybrać pierwsze buciki? Koniecznie przeczytaj nasz artykuł na blogu – KLIK.


Z zakupem butów wiąże się mnóstwo pytań. Masz jakieś wątpliwości? Zgłoś się do nas – chętnie powiemy Ci o bucikach przed zakupem. Wprowadzimy Cię w świat obuwia dziecięcego z fachową i rzetelną wiedzą.