Darmowa wysyłka od 250zł

Danielki – buciki dla dzieci rehabilitacyjno – profilaktyczne

Danielki to buciki, które z pewnością zatroszczą się o prawidłowy rozwój stopy twojego dziecka.

Produkowane są w Polsce przez firmę Danielki, która na rynku istnieje od 1993r.  Są to zarówno buciki profilaktyczne jak i dające możliwość pomocy w korygowaniu i leczeniu już istniejących zniekształceń wzrostowych. Prawidłowa konstrukcja profilaktyczna obuwia zabezpiecza stopy przed powstawaniem wad. Jeśli jednak są one już faktem, buty Danielki mogą stanowić wsparcie w ich leczeniu.

Danielki to buciki, które można nosić jako kapcie w domu, przedszkolu jak i na zewnątrz w ciepłe dni jako sandały. Posiadają znak “Zdrowej stopy” i są zalecane przez lekarzy ortopedów i fizjoterapeutów. Odpowiedni kształt przedniej części i wysokość czubka pozwalają na swobodne ułożenie paluszków, a wysoka cholewka usztywnia staw skokowy.

Do niekwestionowanych zalet Danielków zaliczyć możemy również: obecność obcasa Thomasa (wspomaga wysklepienie podłużne stopy), dobrą wsuwalność obuwia (możliwość regulacji zapięcia na rzepy) oraz wkładkę skórzaną (profilowana wkładka przydatna przy stopach płasko – koślawych). Obuwie w całości wykonane jest z surowców naturalnych najwyższej jakości.  Dzięki temu stopa dziecka nie poci się i ma zapewniony prawidłowy komfort rozwoju. 

 

O obcasie Thomasa dowiesz się więcej z tego wpisu.

 

Zobacz tutaj jakie mamy modele Danielków aktualnie w sprzedaży.

 

Te buty mają zawyżone rozmiary. Sprawdź jak dobrać rozmiar.

Dodaj komentarz