Darmowa wysyłka od 250zł

Kaloszepoprosze na deszczową majówkę.

Kaloszepoprosze

Deszczowa pogoda wcale nie musi być zła! Jest idealną okazją, aby dzieci mogły pluskać się w kałużach i świetnie się bawić. Wystarczą tylko dobre kalosze i zabawa gwarantowana. Dlatego, aby nie było szaro i ponuro wybierz dla dziecka kolorowe kalosze marki Kaloszepoprosze. Znacie je już?

Te cudowne gumiaczki przebojem wdarły się na rynek i nie dziwi nas to wcale. Występują w wielu wersjach kolorystycznych.

Kolekcja Pastelove:

Kolekcja Sweet Dreams:

  • Serce –  brudny róż
  • Słońce – czekoladowy
  • Deszcz – jeansowy
  • Księżyc – karmelowy
  • Gwiazda – khaki

Kolekcja Royal Child:

  • korona – czarne
  • korona  – białe

 

Kolekcja Colorfull:

 

Przyznajcie się, który kolor kaloszy #kaloszepoprosze skradł wasze serce?

Do każdej pary kaloszy dołączamy bardzo ładny plecako-worek! Torba ma służyć jako worek na kalosze, ale może stanowić także nieodłączny element codziennych zakupów lub podróży. Możliwości zastosowań jest naprawdę wiele! Poza tym torba jest wytrzymała oraz łatwa do czyszczenia.  Plecaki pakowane są bezpośrednio do woreczka z kaloszami, do czarnych kaloszy dołączony jest czarny plecak, do pozostałych kolorów biały plecak.

Kolorystyka, jakość wykonania, lekkość i użyty materiał do ich produkcji to cechy, które przemawiają za tym, że Twoje dziecko i Ty na pewno je pokochacie 🙂 Dla każdej małej elegantki i dla małego łobuziaka.

Ocieplacze do kaloszy

Dodatkowo do kaloszy można dobrać polarowy ocieplacz, który idealnie sprawdzi się w chłodniejsze dni. Ten wygodny i funkcjonalny dodatek, uszyty jest w formie skarpety, którą możecie wkładać i wykładać kiedy tylko zechcecie.

Ocieplacz występuje w kolorze:

Kaloszepoprosze produkowane są w Polsce przez rodzinną firmę, która zajmuje się produkcją kaloszy od lat.

Dziecięca rozmiarówka przedstawia się następująco: 19/20 21/22   23/24   25/26  27/28   29/30  31/32  33/34 . Ocieplacz produkowany jest w 5 rozmiarach: XS, S, M, L i XL.

#Kaloszepoproszekraków

 

kaloszepoproszekrakow

kaloszepoprosze krakow

 

Dodaj komentarz