Darmowa wysyłka od 250zł

Attipas butoskarpetki na pierwsze kroczki

SKĄD SĄ ATTIPASY?

Attipasy to bardzo ciekawa propozycja pierwszych bucików dla dzieci. To takie butoskarpetki do nauki chodzenia. Oryginalne buciki produkowane są przez koreańską firmę od 2004 roku, a w Polsce sprzedawane są od 2013 roku. I z roku na rok zyskują coraz większą popularność.

 

 

CZY ATTIPASY NADAJĄ SIĘ NA PIERWSZE BUCIKI?

Attipasy cieszą się uznaniem nie tyko mam, ale również lekarzy ortopedów i fizjoterapeutów. Dzieci bardzo chętnie zakładają Attipasy – buciki z łatwością dopasowują się do stópek dziecka, umożliwiając im w dalszym ciągu swobodę poruszania się.

Buciki dziecięce Attipas są lekkie, miękkie i elastyczne. Sprawdzą się u dziecka zarówno ze smukłymi jak i z pulchnymi stópkami. Wysokie podbicie dla Attipasów to żaden problem. Wierzchnia materiałowa część przylega do stópki dziecka jak skarpeta. Odpowiednio wyprofilowana podeszwa zapewnia swobodny ruch paluszków i odpowiednie ułożenie stópki, które ma wpływ na postawę całego ciała. Dlatego Attipasy sprawdzą się jako pierwsze buciki. Nie tylko w domu czy żłobku – śmiało można je zakładać dziecku na zewnątrz, jeżeli warunki atmosferyczne są sprzyjające.

 

 

Z CZEGO WYKONANE SĄ ATTIPASY?

Należy koniecznie dodać, że buciki Attipas wykonane są z najwyższej jakości materiałów, które nie zawierają substancji toksycznych. Potwierdzają to liczne certyfikaty jakości. Warstwa wierzchnia zawiera: bawełnę (80%), elastan (17%), przędzę gumową (2%) i przędzę poliuretynową (1%). Podeszwa wykonana jest z nietoksycznego antypoślizgowego tworzywa (high-tech TPR).

 

 

JAK CZYŚCIĆ ATTIPASY?

Aby attipasy dłużej zachowały ładny wygląd i mogły posłużyć Twojemu dziecku staraj się je czyścić ręcznie. Możesz także wyprać je w pralce. pamiętaj aby użyć programu: Pranie delikatne, w maks. temp. 30 stopni. Dobrze też, jeżeli do prania włożysz je w specjalny woreczek np. do prania bielizny.