Darmowa wysyłka od 250zł

Attipas

SKĄD SĄ ATTIPASY?

Attipasy to bardzo ciekawa propozycja pierwszych bucików dla dzieci. Oryginalne buciki produkowane są przez koreańską firmę od 2004 roku, a w Polsce sprzedawane są od 2013 roku. I z roku na rok zyskują coraz większą popularność.

CZY ATTIPASY NADAJĄ SIĘ NA PIERWSZE BUCIKI?

Attipasy cieszą się uznaniem nie tyko mam, ale również lekarzy ortopedów i fizjoterapeutów. Dzieci bardzo chętnie zakładają Attipasy – buciki z łatwością dopasowują się do stópek dziecka, umożliwiając im w dalszym ciągu swobodę poruszania się.

Buciki dziecięce Attipas są lekkie, miękkie i elastyczne. Sprawdzą się u dziecka zarówno ze smukłymi jak i z pulchnymi stópkami. Wysokie podbicie dla Attipasów to żaden problem. Wierzchnia materiałowa część przylega do stópki dziecka jak skarpeta. Odpowiednio wyprofilowana podeszwa zapewnia swobodny ruch paluszków i odpowiednie ułożenie stópki, które ma wpływ na postawę całego ciała. Dlatego Attipasy sprawdzą się jako pierwsze buciki. Nie tylko w domu czy żłobku – śmiało można je zakładać dziecku na zewnątrz, jeżeli warunki atmosferyczne są sprzyjające.

Z CZEGO WYKONANE SĄ ATTIPASY?

Należy koniecznie dodać, że buciki Attipas wykonane są z najwyższej jakości materiałów, które nie zawierają substancji toksycznych. Potwierdzają to liczne certyfikaty jakości. Warstwa wierzchnia zawiera: bawełnę (80%), elastan (17%), przędzę gumową (2%) i przędzę poliuretynową (1%). Podeszwa wykonana jest z nietoksycznego antypoślizgowego tworzywa (high-tech TPR).