Darmowa wysyłka od 250zł

Befado najpopularniejsza marka obuwia tekstylnego dla dzieci w Polsce

Kapcie dla dzieci Befado

Polska marka, która jest liderem w produkcji obuwia tekstylnego dla dzieci. Działa na rynku już od 90 lat! Kapcie Befado są niezastąpione w żłobku, przedszkolu, szkole czy domu. Ta polska marka jest znana wszystkim rodzicom. Kapcie dla dzieci to obuwie, które towarzyszy dziecku przez dłuższą część dnia w żłobku czy przedszkolu. Kapcioszki Befado doskonale nadają się do noszenia przez dzieci.

Befado i znak Zdrowa Stopa

Dziecięce modele kapci oznaczone są znakiem ZDROWA STOPA co oznacza, że posiadają one pozytywną opinię Instytutu Przemysłu Skórzanego w Krakowie oraz zabezpieczają prawidłowy rozwój stopy dziecka. Kapcie Befado sprawdzą się podczas wielogodzinnego noszenia na małych nóżkach.

Zalety kapci Befado

– dzięki usztywnionej cholewce obuwie zapewnia stopom odpowiednią temperaturę, przestrzeń ruchliwym paluszkom oraz utrzymuje nóżkę w stabilnej pozycji
– elastyczna, wyprofilowana podeszwa ułatwia chodzenie i zabawę, sprawia, że delikatne stopy maluchów nie męczą się
– zrobione z naturalnych, przyjaznych materiałów
– wykonane tak, aby każde dziecko mogło założyć je samodzielnie, bez pomocy dorosłego
– obuwie może z powodzeniem służyć najmłodszym do nauki chodzenia
– są trwałe i wytrzymałe, ich jakość jest niezmienna od lat
– każdy model zaprojektowany jest zgodnie z panującymi na rynku trendami, trafienie w gust małych Klientów sprawdza się w kapciach Befado.
Chłopięce kapcie Befado

Kapcie Befado dla chłopca to wygodne i lekkie obuwie z kolorowymi nadrukami chłopięcymi. Znajdziemy tu kapcie z nadrukiem auta, motora czy wozu strażackiego. Wszystko dla fanów motoryzacji. Nawet kapcie z pociągiem czy statkiem kosmicznym. Pasjonatom nowych technologii spodobają się kapcie Befado z robotem czy wzorem z minecraft. Najmłodszym z pewnością przypadną do gustu kapcie z pieskiem, kotkiem czy innymi zwierzątkami.

Kapcie Befado dla dziewczynki

Jakie kapcie najbardziej kochają dziewczynki? Nie tylko wygodne ale również śliczne. I takie są właśnie dziewczęce kapcie Befado. Błyszczące, różowe, z najmodniejszymi nadrukami – czyli kapcie z kotkiem, w serduszka, kapcie z jednorożcem.