Darmowa wysyłka od 250zł

Bobux wyjątkowo elastyczne buty dla dzieci

Obuwie dziecięce Bobux

Buty Bobux zaprojektowane są tak, aby zapewniały stopie maksimum swobody dla nieskrępowanego i zdrowego rozwoju.
Bobux to rodzinna firma, założona w 1991 roku w Nowej Zelandii. Motorem do działania był brak odpowiednich kapci dla córeczki właścicieli marki. Pierwszym produktem firmy Bobux są właśnie unikalne i pionierskie kapcie typu Bobux soft sole. W całości wykonane z mięciutkiej skóry naturalnej, gdzie sznurówki zastąpione są gumką.
W kolejnych latach oferta firmy została rozszerzona  o buty dla dzieci uczących się chodzić (seria Bobux step up), buty dla dzieci wprawnie chodzących (seria Bobux I-walk) oraz o buciki zapewniające ochronę stopy dla niemowląt (seria Bobux XPLORER).
Przez ostatnie kilka lat Bobux prowadził intensywne prace rozwojowe nad obuwiem dla starszych dzieci, czego efektem było wprowadzenie do sprzedaży butów serii Bobux Kid+ (rozmiary 27-33). Buty Bobux wykonane są ze skóry naturalnej najwyższej jakości. Skórzana jest również wkładka.
Skóra oddycha i zmniejsza pocenie się stopy. Skóra garbowana i farbowana jest bez użycia jakichkolwiek szkodliwych substancji.

Bobux – buty typu barefoot

Firma Bobux konsekwentnie promuje ideę bosej stopy. Do produkcji stosowane są wyłącznie naturalne materiały. Współpraca z pediatrami i fizjoterapeutami sprawiły, że dziś Bobux jest rozpoznawalną i cieszącą się znakomitą renomą marką –  firma sprzedaje obuwie dziecięce w ponad 30 krajach na całym świecie.

Bobux – bezpieczne i zdrowe buty dla dzieci

Firma gwarantuje, że buty Bobux są całkowicie bezpieczne dla dzieci:
– podczas produkcji nigdy nie używa metali ciężkich w tym ołowiu i rtęci,
– w procesie garbowania i barwienia skóry nie wykorzystuje szkodliwego chromu
– nie używa barwników azowych – wykorzystywane barwniki bazują na wodzie.
Bobux to również produkcja w zgodzie z naturą, z ochroną środowiska. Wszystkie metody pracy, produkcja, materiały oraz pakowanie jest przyjazne środowisku.