Darmowa wysyłka od 250zł

Danielki profilaktyczne buciki dla dzieci do nauki chodzenia

Buciki Danielki – profilaktyka zdrowej stopy

Jeżeli poszukujesz dla swojego dziecka bucików profilaktyczno – rehabilitacyjnych poznaj Danielki. To znana i ceniona marka w Polsce produkująca tego typu buciki od 1993 roku w Mińsku Mazowieckim. Nazwa firmy to zarazem nazwa tego modelu obuwia, które wspomaga prawidłowy rozwój stopy, a także pozwala korygować powstałe wady.

 

Danielki i wkładki ortopedyczne

W tych bucikach istnieje możliwość zastosowania wkładek ortopedycznych, aparatów ortopedycznych, szyny strzałkowej, szyny piszczelowej lub podwójnej ze sprężynami korygującymi, a nawet podwyższenia obcasa, w celu wyrównania długości kończyn. Jeżeli lekarz ortopeda lub fizjoterapeuta zaleci zakładanie bucików rehabilitacyjnych przez Twoje dziecko Danielki to dobry wybór.

 

Danielki – kapcie do przedszkola

Buciki z powodzeniem mogą być noszone jako kapcie lub na zewnątrz w ciepłe bezdeszczowe dni. Zrobione są z naturalnych skór i materiałów wysokiej jakości. Produkowane są ręcznie w specjalnym systemie, który powoduje że są elastyczne i lekkie.  Szereg modeli sprawia, że każde dziecko wybierze swój ulubiony bucik.