Darmowa wysyłka od 250zł

DDStep obuwie barefoot dla dzieci

DDStep miękkie buty dla dzieci

Jakie powinny być buty dla dzieci? Lekkie, wykonane z najlepszych materiałow, miękkie, elastyczne i wygodne. I takie właśnie są buty węgierskiej marki DDStep. Marka od niedawna gości na rynku polskim. Ale szybko zdobywa zadowolonych klientów. Buty DDStep świetnie sprawdzają się u maluchów, które mają szerokie stópki.

Jak robione są buciki DDStep?

Tworząc buty DDstep, firma łączy najnowsze technologie w produkcji obuwia z klasycznymi technikami rzemieślniczymi. Większość butów wykonana jest w technologii szycia 3D, dzięki czemu minimalizuje użycie kleju, a tym samym zużycie środków chemicznych. Buty DDStep wykonane są ze skóry naturalnej. Podeszwa jest miękka i elastyczna. Buty DDStep są szersze, niż inne oferowane na rynku. Dzieci z normalną lub szeroką stópką pokochają te miękkie buty. Obuwie dziecięce DDStep to cała tęcza kolorów. Zarówno modele dla chłopca jak i dziewczynki są wykonane z dużym gustem. Niektóre rodzaje butów posiadają wbudowane diody i są świecące.

Buty dziecięce barefoot

W naszej ofercie znajdziecie również buty DDStep  z kolekcji BAREFOOT (chodzenie jak boso), które wyróżniają się następującymi cechami:
– cieńsza niż w innych bucikach, bardzo elastyczna podeszwa – stopa dziecka lepiej wyczuwa podłoże,
– brak różnicy w wysokości na całej powierzchni bucika (cała stopa w buciku ułożona jest na tym samym poziomie),
– szeroki nosek: dzięki niemu paluszki dziecka mają dużą swobodę poruszania,
– minimalne usztywnienie pięty: zdrowa stopa nie wymaga mocnego usztywnienia. Mięśnie, więzadła i kości stopy mogą się prawidłowo poruszać.

Zalety obuwia barefoot

Buciki DDStep są bardzo lekkie. Wykonane ze skóry naturalnej. Podeszwy zrobione są z naturalnego kauczuku, o wysokiej jakości co zapewnia ich trwałość. Są odporne na różnego rodzaju otarcia, dzięki czemu mają długą żywotność. Buciki nie obciążają dziecięcych stóp i pozwalają na naturalny ruch stopy dzięki swojej elastyczności.