Darmowa wysyłka od 250zł

DDStep obuwie barefoot dla dzieci

DDStep obuwie dziecięce

DDSTEP to wysokiej jakości węgierska marka obuwia dziecięcego. Zdrowie i komfort dzieci to podstawowy aspekt, który firma bierze pod uwagę przy ich produkcji. W tych wygodnych bucikach, które są zrobione zgodnie z aktualnymi trendami mody, dzieci radośnie wykonują swoje codzienne czynności.

 

Jak robione są buciki DDStep?

Tworząc buty DDstep, firma łączy najnowsze technologie w produkcji obuwia z klasycznymi technikami rzemieślniczymi. Większość butów wykonana jest w technologii szycia 3D, dzięki czemu minimalizuje użycie kleju, a tym samym zużycie środków chemicznych.

Buciki dziecięce barefoot

W naszej ofercie znajdziecie buciki DDStep typu BAREFOOT (chodzenie jak boso), które wyróżniają się następującymi cechami:

  • cieńsza niż w innych bucikach, bardzo elastyczna podeszwa – stopa dziecka lepiej wyczuwa podłoże,
  • brak różnicy w wysokości na całej powierzchni bucika (cała stopa w buciku ułożona jest na tym samym poziomie),
  • szeroki nosek: dzięki niemu paluszki dziecka mają dużą swobodę poruszania,
  • minimalne usztywnienie pięty: zdrowa stopa nie wymaga mocnego usztywnienia. Mięśnie, więzadła i kości stopy mogą się prawidłowo poruszać.

Zalety obuwia barefoot

Buciki DDStep są bardzo lekkie. Wykonane ze skóry naturalnej. Podeszwy zrobione są z naturalnego kauczuku, o wysokiej jakości co zapewnia ich trwałość. Są odporne na różnego rodzaju otarcia, dzięki czemu mają długą żywotność. Buciki nie obciążają dziecięcych stóp i pozwalają na naturalny ruch stopy dzięki swojej elastyczności.