Darmowa wysyłka od 250zł

EkoTuptusie mięciutkie kapcie dla dzieci

Skórzane kapcie ekoTuptusie

Bielsko Biała. To tu mieści się firma Fiorino, która produkuje te śliczne, skórzane kapcie. Każdy model jest projektowany i robiony ręcznie z największą starannością o najdrobniejszy szczegół. Używana do produkcji skóra pochodzi z zaufanej, renomowanej włoskiej garbarni. Nie zawiera substancji szkodliwych i niebezpiecznych dla dziecka. Kapcie są całe miękkie, bez żadnych usztywnień. Na przodzie bucik posiada zazwyczaj wszystą, kolorową skórzaną aplikację – znajdziemy tu ulubione zwierzątko, pojazd czy zdobnego kwiatka.

ekoTuptusie miękkie kapcie polskiej produkcji

Firma jest dumna z tego, że dzięki krajowej produkcji w polskich pracowniach, jest w stanie kontrolować każdą parę, na każdym etapie ich powstawania.
EkoTuptusie są miękkie i komfortowe – wszystko po to, żeby nie ocierały delikatnej stopy dziecka. Poddawane są uważnej, surowej kontroli jakości, by nie zawieść oczekiwań najmłodszych klientów.

ekoTuptusie Classic i Faster

Jeżeli jeszcze nie znacie tych kapci, musicie wiedzieć, że możecie dostać je w trzech wersjach. Pierwsza wersja Cotton to ekoTuptusie uszyte z bawełny, jedynie podeszwa jest skórzana. Natomiast te skórzane występują w dwóch pozostałych wersjach. Są wykonane tak samo, różnią się jedynie podeszwą. Gładka skórzana podeszwa to kapcie typu Classic. Natomiast kapcioszki skórzane, w których podeszwa wyposażona jest w kauczukowe wypustki (antypoślizgi) nazywane są ekoTuptusie Faster.