Darmowa wysyłka od 250zł

Emel marka najlepszego obuwia dla dzieci

EMEL najlepsze buciki na pierwsze kroczki

Od 1990 roku polska marka Emel dba o najmniejsze stópki naszych pociech. W asortymencie znajdziemy buciki dla niemowlaków oraz dla dzieci w starszym wieku. Wyjątkowe, lekkie buciki nie mają sobie równych. Wykonywane są z najwyższą starannością przez wykwalifikowanych rzemieślników w tradycyjny, ręczny sposób.
Każdy model, każda para to delikatna, mięciutka skóra, elastyczna podeszwa i modny, atrakcyjny design. Do produkcji wszystkich bucików używa się materiałów najwyższej jakości. Naturalne skóry pochodzą z zaufanego źródła, nie zawierają substancji szkodliwych. Są całkowicie bezpieczne dla dzieci. Jakość tych bucików poznamy już po wyglądzie.
Założone na stopy dziecka dają gwarancję prawidłowego rozwoju i bezpieczeństwa. O tym, że buciki są warte uwagi świadczy również fakt, że firma Emel otrzymała wiele certyfikatów, pozytywnych opinii, odznaczeń.  Zdobyła zaufanie rodziców, lekarzy i specjalistów a przede wszystkim dzieci.

Roczki pierwsze buty

Obuwie do nauki chodzenia Emel to tzw. ROCZKI. Potocznie przez mamy nazywane też „emelki”. Szeroka oferta bucików wyróżnia się modnym wzornictwem i kolorystyką. Wśród nich znajdziemy modele eleganckie, w stonowanej kolorystyce, bez dodatkowych zdobień, aplikacji, ale również bardziej sportowe, casualowe z modnymi printami, zdobieniami – wszystko po to aby zaspokoić wymagające gusta najmłodszych klientów.

Pierwsze buciki ze sznurówkami?

W większości modele Roczków występują jako buciki ze sznurówkami. Dzięki nim bucik można lepiej dopasować do stopy, sznurówkę możemy bardziej docisnąć przy węższej stópce lub odwrotnie poluzować w przypadku pulchnej nóżki.  Wybierając „emelki” jako pierwsze buty dla dziecka Rodzice mają 100% pewność, że stópka dziecka ma zapewniony komfort na najwyższym poziomie.