Darmowa wysyłka od 250zł

Kaloszepoprosze polskie kalosze z nowoczesnym designem

Kaloszepoprosze – polskie kalosze dla dzieci

Tych kaloszy nie mogło zabraknąć w naszej ofercie. Kaloszepoprosze produkowane są w Polsce przez zespół młodych i kreatywnych ludzi z pasją. To kalosze, których od dawna brakowało na rynku. Wykonane są z najlepszych, wysokogatunkowych materiałów, a ich wygląd sprawia, że chce się je zakładać do każdej stylizacji. Buciki produkowane są z tworzywa certyfikowanego – bezftalanowego PCV, które w pełni jest bezpieczne dla dzieci. Kupując kaloszki otrzymacie je z workiem, który przyda się do ich przechowywania.

 

Kaloszepoprosze jaki kolor najlepszy?

Te wyjątkowe kalosze produkowane w różnych kolorach.  A zatem, wybór jest na tyle duży, że każde dziecko znajdzie swoje ulubione. Dodatkowo, co sezon w ofercie pojawiają się nowości i firma zaskakuje nas różnymi kolorami i kolekcjami.

 

Ocieplacz do kaloszy

Dużym atutem są ocieplacze polarowe – specjalnie produkowane i dedykowane dla tych kaloszy. Taki ocieplacz kaloszepoprosze w formie skarpety sprawia, że stopa Twojego dziecka ma ciepło nawet w bardzo chłodne dni. Nie musisz się już martwić o przemarzniete stópki dziecka. Ciepła, polarowa skarpeta łatwo się zakłada. Można je również prać w pralce w przypadku zabrudzenia.