Darmowa wysyłka od 250zł

Mido

Mido, a dokładniej Mido Noster to firma, która produkcją wygodnego obuwia dziecięcego zajmuje się już prawie 20 lat. W małej miejscowości Łuków w województwie lubelskim powstają śliczne buciki dla najmłodszych na każdy sezon. Wykonane z naturalnych skór oraz bezpiecznych materiałów obuwie jest przyjazne dla dziecięcych stópek. Trwałe i estetycznie wykonane obuwie zachwyca swoim wyglądem od lat. Każda para robiona jest z największą starannością uwzględniając wszelkie wymagania zdrowego obuwia. Buciki Mido posiadają elastyczną podeszwę, usztywniony zapietek oraz skórzaną profilowaną wkładkę. Trzewiki są albo sznurowane albo posiadają rzepy, sandałki oraz obuwie zimowe wyposażone są w rzepy. Każda para bucików zapewnia wygodę chodzenia, nóżka z pewnością uniknie otarć, opuchnięć czy odcisków.
Te najwyższej klasy skórzane buciki mogą towarzyszyć Twojemu dziecku w każdych warunkach atmosferycznych. Sandałki na lato są lekkie, przewiewne, stopa dziecka nigdy się w nich nie poci i swobodnie oddycha. Na wiosnę i jesień idealnie sprawdzą się trzewiki czy półbuty. Zimowe śniegowce Mido to gwarancja suchej i ciepłej stopy dziecka. Modele jesienne i zimowe produkowane są z ociepleniem dostosowanym do pory roku. W obuwiu tym zastosowana jest membrana Te-Por dzięki której bucik nie przemaka, woda nie przedostaje się do środka.
Oprócz powyższych właściwości dużym walorem jest modny design bucików Mido. Wśród dostępnych modeli znajdziemy proste klasyczne wzory wykonane ze skóry naturalnej licowej czy nubukowej oraz takie, które wzbudzą uśmiech na twarzy każdego. Mowa tutaj o kolekcji bucików ze zwierzakami, których pyszczki zdobią czubek buta. Biały materiał na nosku jest odporny na wszelkie zarysowania i otarcia, zatem nie ma obaw, że bucik szybko się zniszczy.