Darmowa wysyłka od 250zł

Primigi włoskie buciki dla dzieci

Primigi włoska marka włoski design

Marka Primigi pochodzi z Włoch. Produkcją obuwia dziecięcego zajmuje się od 1976 roku. Primigi buciki dla dzieci wykonane są z materiałów najwyższej jakości. Świetnie dopasowuje się do małych stóp dziecka. Primigi to włoski design, obuwie zaprojektowane i wykonane jest zawsze z największą starannością o każdy detal, zgodnie z trendami panującymi na rynku.

Buty dla dzieci Primigi pokocha każde dziecko

Primigi to buty dla każdego malucha! Dziewczynki pokochają je za śliczne kolory, błyszczące dodatki, emblematy, nadruki, mięciutkie futerko. W obuwiu dla chłopców znajdziemy bardziej stonowane połączenia, militarne wzory czy nadruki.
Kolekcje wiosenno – letnie charakteryzują się pastelami lub bardziej żywymi, owocowymi kolorami. W obuwiu jesienno – zimowym główny nacisk kładziony jest na to, aby buciki były ciepłe i nieprzemakalne. Użyta membrana Gore-Tex ma za zadanie nie przepuszczać wody do środka i pozwalać stopom swobodnie oddychać.

System Shock Absorber

Większość modeli posiada podeszwy z systemem Shock Absorber, który amortyzuje wstrząsy podczas chodzenia. Wszystkie buciki są lekkie, wygodne i świetnie dopasowują się do stopy dziecka. Trzewiczki o najmniejszych rozmiarach, wykonane z mięciutkiej skóry naturalnej i posiadające elastyczną podeszwę idealnie nadają się do nauki chodzenia.