Darmowa wysyłka od 250zł

Superfit lekkie i komfortowe buty dla dzieci

Superfit – buty dla dzieci

Superfit to austriacka marka butów dla dzieci z ponad 70-letnim doświadczeniem. Jako firma rodzinna Superfit przywiązuje dużą wagę, aby dzieci nosiły odpowiednie i zdrowe obuwie. Firma zapewnia nie tylko najwyższej jakości materiały użyte w produkcji, ale również dba o to, żeby dzieci odnajdywały radość w noszeniu bucików Superfit. Dlatego modne wzory, kolory, funkcjonalność i komfort to wszystko co znajdziemy w butach marki Superfit.  Oferta marki Superfit to buty dla dzieci na każdą porę roku:
– sandałki Superfit – lekkie i wygodne sportowe sandały dla chłopców i dziewczynek
– półbuty i trzewiki Superfit
– śniegowce Superfit – ciepłe i wodoodporne buty zimowe

Superfit – zdrowe i komfortowe buty dla dzieci

Dziecięce stopy zasługują na to, co najlepsze i mają szczególne potrzeby. Marka Superfit wykorzystuje najlepsze materiały i metody obróbki. Stawia na naturalne materiały lub wysokiej jakości materiały syntetyczne w zależności od typu obuwia i pożądanych właściwości. Dzięki zastosowaniu miękkich skór i tekstyliów najwyższej jakości buty Superfit gwarantują maksymalny komfort stóp dziecka i zapobiegają powstawaniu odcisków.

Superfit – miękkie buty z elastyczną podeszwą

Podeszwy w butach Superfit są wyjątkowo elastyczne, tak aby stopa mgła się naturalnie poruszać. Od zewnątrz podeszwa charakteryzuje się dobrą przyczepnością i tłumieniem kroków, co gwarantuje bezpieczne chodzenie i chroni aparat ruchowy.  Buty chronią stopy oraz wspomagają ich optymalny rozwój bez wpływania na miękką strukturę stóp.

Superfit buty z membraną GORE-TEX

Dzieci uwielbiają kałuże, zabawy w deszczu, poszukiwanie przygód wzdłuż strumieni lub jezior i szczęśliwe przedzieranie się przez najgłębszy śnieg. Oczywiste jest, że buty muszą wytrzymać wszystkie te wyzwania i utrzymać stopy w komfortowym cieple.
Ponadto stopy dzieci mają tyle samo gruczołów potowych, co stopy osoby dorosłej, ale na mniejszej powierzchni. Dodaj do tego, że dzieci poruszają się o wiele więcej niż dorośli. Aby dzieci mogły nadal mieć suche stopy, szczególnie ważna jest oddychalność w butach dziecięcych. W połączeniu z materiałami Superfit membrana GORE-TEX zapewnia idealne środowisko dla stopy: buty są trwale wodoodporne i oddychające. Oznacza to, że woda jest utrzymywana na zewnątrz, a pot może swobodnie wydostawać się z wnętrza buta na zewnątrz. Dzięki temu stopy małych dzieci są suche przy każdej pogodzie i utrzymywane w przyjemnej temperaturze dzięki optymalnej oddychalności.