Darmowa wysyłka od 250zł

Viggami kapcie dla dzieci z elastyczną podeszwą

Viggami kapcie dla dzieci

Producent obuwia tekstylnego dla dzieci od 1992 roku. Oferowane modele kapci umożliwiają optymalne dopasowanie do każdej stopy dziecka. Produkowane są w wielu modelach. Mali klienci mają wybór nie tylko w zakresie preferowanej kolorystyki czy zdobień, ale również w zakresie odpowiedniej regulacji. Kapcie mają swobodną wsuwalność i zapewniają wygodę w noszeniu.

Zalety kapci Viggami

Kapcie Viggami charakteryzują się wyjątkowo elastyczną podeszwą. Dzięki niej stopa dziecka po wielu godzinach użytkowania nie jest zmęczona. Zgodnie z zasadami poprawności konstrukcyjnej obuwie posiada m.in. odpowiedniej wysokości usztywniony zapiętek. Ponadto wszystkie modele oferowanych bucików posiadają regulowane zapięcie (rzep, klamerkę, gumki, sznurowadła, zasuwaki), dzięki czemu mogą być noszone przez wszystkie dzieci, bez względu na tęgość ich stopy.
Dodatkowym walorem kapci jest zastosowanie tzw. szerokich czubków, dzięki czemu stopa dziecka (głównie palce) nie jest ściśnięta i czuje się swobodnie. Kapcie są przewiewne, dzięki czemu stopa maluszka na pewno nie ulegnie przegrzaniu i nie będzie się tak pociła. Przewiewność stopie zapewniają również specjalnie zaprojektowane spody obuwia. Specjalne stożkowe otwory wentylacyjne w podeszwie odprowadzają na zewnątrz ciepło powodując, że stopa się nie przegrzewa i nie poci, a stożkowy kształt nie przepuszcza do wewnątrz wilgoci.