Darmowa wysyłka od 250zł

Parasolki

Filtry

  • Domyślne sortowanie
  • Sortuj wg popularności
  • Sortuj od najnowszych
  • Sortuj wg ceny: od najniższej
  • Sortuj wg ceny: od najwyższej

Lekkie parasole dla dzieci

Parasole dla dzieci muszą być wielkością i wagą dopasowane dla maluchów.  Małe i lekkie świetnie nadają się do trzymania przez maleńkie rączki. Parasole dla dzieci powinny być wytrzymałe i wyposażone w łatwy mechanizm obsługi. Stelaż w oferowanych przez nasz sklep parasolach wykonany jest z lekkiego aluminium. Rączka oraz czubek pokryte są plastikiem w kolorze, który jest spójny z całą kolorystyką parasolki. Uchwyt jest zaprojektowany w sposób ergonomiczny tak, aby dziecko z łatwością trzymało parasol w dłoniach. Czasza, o średnicy 70 cm, wykonana jest z poliestru z powłoką UV.

Parasole dziecięce Playshoes

Parasol dziecięcy marki Playshoes to doskonały dodatek na deszczowe dni. Dzięki temu, że są kolorowe i posiadają odstające elementy przykuwają uwagę. Nawet w deszczowy, pochmurny dzień wyjście z domu z taką parasolką nie będzie dla dziecka smutnym obowiązkiem. Kolorowe parasole Playshoes to ciekawy i modny dodatek do dziecięcej stylizacji.
Bardzo szeroka gama kolorystyczna sprawia, że każdy maluch znajdzie dla siebie idealny produkt. Chłopcom na pewno spodoba się parasol z motywem strażaka lub koparki. Dziewczynki chętnie wybiorą parasol z uszami i buźkami, które imitują konkretne zwierzątka: sowy, jednorożca, krokodyla.
Podążając za trendami, można dopasować parasol do ulubionych kaloszy Playshoes lub płaszczyka przeciwdeszczowego.