fbpx

Cześć! 

Mam na imię Beata. I jestem właścicielką tego miejsca. Na żywo możesz mnie spotkać w sklepie stacjonarnym w Krakowie przy ul. Murarskiej 3B. Ciekawi Cię skąd u mnie pomysł na ten sklep? Jeżeli tak, czytaj dalej. Jeszcze na studiach chodził za mną pomysł sklepu z dobrymi, zdrowymi bucikami dziecięcymi. Nie wiem skąd to się wzięło, bo swojego dziecka wtedy jeszcze nie miałam, ale dzieci kochałam od zawsze. Po kilku latach pracy na etacie w końcu się odważyłam i udało się! Sklep to moje “drugie dziecko”, bo to pierwsze ma już 5 lat. Kiedy zostałam mamą, temat dobrych butów dziecięcych powrócił, zaczęłam czytać różne opinie, literaturę, wywiady z lekarzami ortopedami, fizjoterapeutami. Dobre buty dla dziecka to podstawa. I mimo, iż kosztują one więcej, wiem, że ta inwestycja jest tego warta. Chciałabym przekazywać rodzicom tę wiedzę i uświadamiać ich, że stopa dziecka od samego początku powinna mieć zapewniony komfort chodzenia. Mam nadzieję, że kiedyś mnie odwiedzicie – serdecznie Was zapraszam 🙂

W ofercie sklepu znajdziecie obuwie na każdą porę roku. Wygodne, komfortowe, wspomagające prawidłowy rozwój stóp Waszego dziecka. Mamy takie marki jak: Emel, Mido, Primigi, Mazurek, Renbut, Kornecki, DDStep. Jeżeli chodzi o obuwie profilaktyczne (ortopedyczne) to mamy sandałki Danielki. Z kapci tekstylnych posiadamy takie marki: Befado, Renbut, Vi-GGa-Mi, Raweks. Bardzo lubimy EkoTuptusie i Attipasy – również znajdziecie je na naszych półkach. Na deszczowe dni polecamy kalosze – marki #kaloszepoprosze oraz Playshoes.

Oprócz tego same fajne rzeczy!

Dodatkowo w naszym asortymencie są różne modne i fajne dodatki – skarpety (zwłaszcza te z ABS są super!), rajstopy, czapki, opaski, turbany. Zapraszam do śledzenia sklepu w mediach społecznościowych InstagramFacebook, tam staram się informować  Was na bieżąco o naszej aktualnej ofercie, nowościach czy promocjach.

Nasz sklep

Tworząc Fabrykę Bucika chciałam, aby miejsce było przyjazne dzieciom i ich rodzicom. Mam nadzieję, że poczujesz się tu komfortowo, a wizytę będziesz wspominać miło. W kąciku zabaw Twoje dziecko może skorzystać z udostępnionych zabawek, poczytać i pooglądać książeczki lub namalować rysunek. Zdaję sobie sprawę, że zakup bucików nie jest łatwy, dlatego chcę ułatwić Ci to zadanie 🙂 A jeżeli zdecydujesz się na zakupy online w moim sklepie, w razie jakichkolwiek wątpliwości zawsze możesz napisać lub zadzwonić – jestem do Twojej dyspozycji.