Darmowa wysyłka od 250zł

Cześć! 

Z tej strony Beata. Jestem właścicielką tego miejsca. Ciekawi Cię skąd u mnie pomysł na ten sklep? Jeżeli tak, czytaj dalej. Jeszcze na studiach chodził za mną pomysł sklepu z dobrymi, zdrowymi bucikami dziecięcymi. Nie wiem skąd to się wzięło, bo swojego dziecka wtedy jeszcze nie miałam, ale dzieci kochałam od zawsze. Kiedy zostałam mamą, temat dobrych butów dziecięcych powrócił, zaczęłam czytać różne opinie, literaturę, wywiady z lekarzami ortopedami, fizjoterapeutami. Dobre buty dla dziecka to podstawa. I mimo, iż kosztują one więcej, wiem, że ta inwestycja jest tego warta. Chciałabym przekazywać rodzicom tę wiedzę i uświadamiać ich, że stopa dziecka od samego początku powinna mieć zapewniony komfort chodzenia.

Staram się pokazywać ofertę w mediach społecznościowych, wciąż się uczę i nie zawsze mi to dobrze wychodzi. Pokazanie swojego wizerunku nadal pozostaje do zrobienia w przyszłości 🙂 Ale lubie kontakt z Wami, lubię z Wami rozmawiać, doradzać, konsultować. Śmiało możecie pisać.

Otwarcie sklepu to był trochę skok na głęboką wodę. Przyznam szczerze, ze nie do końca wiedziałam co mnie czeka. Wiele rzeczy (prawie wszystkie) były dla mnie nowe, nieznane. Dziś, po 3 latach prowadzenia działalności jestem bogatsza o zdobytą wiedzę, ale na pewno wiele muszę się jeszcze nauczyć.

W ofercie sklepu znajdziecie obuwie na każdą porę roku. Wygodne, komfortowe, wspomagające prawidłowy rozwój stóp Waszego dziecka. Mamy takie marki jak: Emel, Mido, Primigi,  DDStep, Mazurek, Renbut, Superfit, 3F, Geox, Obex. Jeżeli chodzi o obuwie profilaktyczne (ortopedyczne) to mamy sandałki Danielki. Z kapci tekstylnych posiadamy takie marki: Befado, Vi-GGa-Mi. Bardzo lubimy EkoTuptusie i Attipasy – również znajdziecie je na naszych półkach. Na deszczowe dni polecamy kalosze – marki #kaloszepoprosze oraz Playshoes.

Oprócz tego same fajne rzeczy!

Dodatkowo w naszym asortymencie są różne modne i fajne dodatki – skarpety (zwłaszcza te z ABS są super!), rajstopy, czapki, opaski, turbany. Zapraszam do śledzenia sklepu w mediach społecznościowych InstagramFacebook, tam staram się informować  Was na bieżąco o naszej aktualnej ofercie, nowościach czy promocjach.

Nasz sklep

Zdaję sobie sprawę, że zakup bucików nie jest łatwy, dlatego chcę ułatwić Ci to zadanie 🙂 Jeżeli zdecydujesz się na zakupy online w moim sklepie, w razie jakichkolwiek wątpliwości zawsze możesz napisać lub zadzwonić – jestem do Twojej dyspozycji.