Darmowa wysyłka od 250zł

Skarpety antypoślizgowe Super Jumper

Skarpety antypoślizgowe Super Jumper

Twoje niemowlę nieśmiało zaczyna stawiać pierwsze kroki? Jako Rodzic zadajesz sobie pytania: Kiedy kupić buty? Czy to już? Decyzję o zakupie butów odwlekaj jak najdłużej. Stopa dziecka najlepiej uczy się chodzić na boso lub w skarpecie. Nauka chodzenia zazwyczaj odbywa się w mieszkaniu, dlatego nie ma konieczności zakładania bucika. Pozwól, aby dziecko mogło stawiać i uczyć się utrzymywania równowagi bez dodatkowego obciążenia, jakim w tym przypadku jest obuwie. Jeżeli obawiasz się, że podczas nauki chodzenia dziecko poślizgnie się, załóż na jego stópki Skarpety antypoślizgowe Super Jumper skarpety z antypoślizgiem. Dzięki skarpetom zapewnisz dziecku bezpieczeństwo i uchronisz je przed upadkiem na śliskiej podłodze.

Jako mama szczerze polecam skarpety polskiej, młodej marki Super Jumper. Moje dzieci je uwielbiają! Skarpety antypoślizgowe Super Jumper są wykonane z miękkiej, czesanej bawełny. Bawełna oczywiście posiada certyfikat Oeko-Tex 100 Standard lub GOTS co jest gwarancją bezpieczeństwa wyrobów włókienniczych. Skarpety w dotyku są bardzo miłe, szybko i sprawnie się je zakłada. Stópka dziecka w tych skarpetach nigdy się nie poci, skarpety nie powodują ucisku. Modny design sprawia, że dziecko z chęcią je nosi. Wśród wielu wzorów znajdziesz ulubione kolory i printy.

Antypoślizgowy ABS chroni dziecko przed upadkiem i pozwala stawiać stabilne kroki. Antypoślizgowy wzór jest cienki, ale bardzo skuteczny – dzięki czemu nie powoduje dyskomfortu stóp.

Zobacz ofertę tutaj – KLIK

Skarpety antypoślizgowe Super Jumper

 

Dodaj komentarz